Динаміка сучасного життя і тенденції ведення бізнесу диктують свої умови до розвитку і розширенню будь-якого комерційного спрямування діяльності. В епоху масштабного захоплення потенційними клієнтами і покупцями глобальною мережею, запорукою успішного ведення бізнесу стає уявлення комерційної організації в інтернет, тобто створення сайту і наповнення його інформацією.

Основне призначення і типи бізнес-сайтів

Перш ніж замовити сайт у професіоналів необхідно визначити його вид і призначення. Залежно від вимог, що пред’являються до інтернет-проекту, наша Студія може запропонувати такі типи сайтів для бізнесу:

 • Сайт-візитка. Цей тип бізнес-сайту призначений для надання загальної інформації про комерційну організацію, напрямки її діяльності та контактних даних. Сайт складається з обмеженої кількості сторінок і носить в основному інформативний характер.
 • Landing page (альтернативна назва «посадкова сторінка») – це завжди лише однієї сторінки сайт, метою якого є просування будь-якого товару, послуги. Розробляється з метою залучення потенційних клієнтів до конкретного виду діяльності та направлення на сторінку замовлення. Лендінгем, як правило, виступає додатковим ресурсом до просування основного бізнес-сайту.
 • Корпоративний сайт є повномасштабним інструментом для подання бізнесу в мережі і відображення різноманітної інформації про діяльність компанії – прайси, каталоги продукції (послуг), контактна інформація, публікація новин та інше. Корпоративний сайт підкреслює солідність і презентабельність компанії, що завжди позитивно позначається на репутації фірми. Створення корпоративного сайту – оптимальної рішення для розширення клієнтської бази.
 • Інтернет-магазин – це вузькоспеціалізоване програмне рішення для повноцінного ведення торговельної діяльності в мережі. Розширення бізнесу і залучення нових потенційних покупців по різних регіонах країни за допомогою онлайн-магазину – це дуже перспективний напрямок розвитку комерції. Функціонал інтернет-магазину має на увазі можливість вибору товару, переміщення його в купівельну корзину і оформлення замовлення з калькуляцією вартості і вибором різних способів оплати.
 • Каталог. Сайт з каталожної системою актуальний для великого бізнесу з великою кількістю товарних позицій або послуг. Зручна система каталогізація полегшує пошук необхідних позицій без допомоги навігації по сайту. Цей тип бізнес-сайту оптимально підійде для стрімко зростаючих компаній, які вже досягли певного масштабу.
 • Сайт-портфоліо зацікавить людей творчих, орієнтованих на просування своїх послуг в мережі. У портфоліо представляються роботи художників, майстрів-косметологів, фотографів, дизайнерів і багатьох інших. Демонстрація унікальних авторських робіт дозволяє привернути увагу і показати можливості творчої особистості в найвигіднішому світлі.
 • Вибір типу і призначення майбутнього інтернет-проекту – це тільки перший крок на шляху втілення повноцінного ресурсу в життя. Створення сайту – процес досить копіткий, тому подальшим етапом його розробки стає узгодження концепції та функціоналу проекту, вибір дизайну і основного лейтмотиву вебпроектів.

  Відмінні риси сайтів, створених студією SiteVam

  Студія «SiteVam» на професійному рівні займається розробкою сайтів, тому всі інтернет-проекти від наших майстрів завжди відповідають всім актуальним вимогам до цих комерційним інструментів.

  В комплексі наших послуг:

  • Створення адаптивного сайту з оригінальним дизайном. Індивідуальний підхід до дизайнерського оформлення дозволяє виділити проект з тисяч інших в мережі і надати сайту унікальність і запам’ятовуваність. Створення адаптивного сайту дає можливість користуватися повним обсягом інформації і функціональністю всім користувачам мережі, які виходять в інтернет не тільки з ПК, а й для власників планшетів, ноутбуків, смартфонів.
  • Легкість навігації та орієнтування на сайті. Зручна навігація дозволяє комфортно переміщатися по сторінках і розділах бізнес-сайту, меню і форма пошуку завжди розташовуються в легкодоступному видному місці, що надзвичайно зручно для відвідувачів.
  • Функціональність. Головне призначення бізнес-сайту – це виконання покладених на нього комерційних функцій, тому ми докладаємо максимум зусиль для того, щоб всі функції і можливості вашого проекту були використані і знаходилися в працездатному стані.
  • Оптимізація. Наша студія розробляє сайти з повною оптимізацій і високою швидкістю завантаження сторінок. Завдяки внутрішній оптимізації відвідувачі не чекають поки сторінка завантажиться і переміщаються по розділах і сторінках бізнес-сайту без затримок, що дозволяє їм користуватися ресурсом комфортно.
  • Оновлення та супровід. Будь-сайт, в тому числі комерційний – це динамічно розвивається, постійно вимагає догляду, технічної підтримки і оновлень. Для успішного функціонування і просування проекту зверніться до студії SiteVam, ми завжди готові прийти на допомогу.

  Переваги співпраці зі студією SiteVam

  Серед переваг співпраці з нашою студією однозначно можна виділити:

  • багатий досвід практичного застосування докладних знань всіх тонкощів і нюансів сайтобудування,
  • повне попереднє узгодження всіх питань, тонкощів, призначення та концепції майбутнього бізнес-сайту,
  • чітке виконання всіх пунктів техзавдання,
  • високу якість послуг і оперативність обслуговування,
  • оптимальні ціни на послуги та подальше обслуговування сайтів,
  • створення сайтів у відповідності з усіма актуальними вимогами до інтернет-ресурсів,
  • чуйна техпідтримка,
  • документальне оформлення в разі необхідності,
  • сприятливе спілкування і хороші враження від співпраці.

  Зверніться до студії «SiteVam» для створення адаптивного сайту для бізнесу і ми надамо вам унікальний, функціональний інструмент для успішного розвитку вашої комерційної діяльності, що дозволяє розвивати ваш бізнес довгі роки.