Реклама в Інтернет

Реклама в інтернеті — це набір інструментів, які компанії використовують, щоб розповісти про свій бренд та збільшити продажі

Наша мета — зробити так, щоб клієнти бачили вашу рекламу, зацікавлювалися і купували ваші товари або послуги!

Ми реалізуємо

Реклама Google Ads

Реклама Google Ads

Створюємо контекстну рекламну кампанію з нуля в Google Ads
Реклама в соціальній мережі

Реклама в соціальній мережі

Створюємо Рекламу на майданчиках соціальних мереж (Facebook та Instagram)
Реклама медійного типу

Реклама медійного типу

Реклама, яка розміщується в Медійній мережі Google
Реклама на тематичних порталах

Реклама на тематичних порталах

Зробимо показ вашої реклами на різних ресурсах за вашою тематикою

Реклама Google Ads для сайту

Ми створимо для Вас контекстну рекламну кампанію з нуля в Google Ads. Реклама контекстного типу на пошуку являє собою надійний метод швидкого отримання відвідувачів для проекту. Ми здійснимо підготовку медіа плану, продумаємо стратегію, а також зробимо налаштування реклами кампанії таким чином, що цей канал буде з найбільшою ефективністю працювати на ваш проект.


Реклама в соціальній мережі

Просування компаній та брендів за допомогою демонстрації реклами на майданчиках соціальних мереж. Створимо показ ваших оголошень в соціальній мережі (Facebook та Instagram). Розробимо цікавий контент, щоб привернути увагу людей. Залучимо покупців через креативність і вміння розуміти їх потреби.


Таргетована реклама

Таргетовану рекламу в проектах афільованого типу, а також в соціальних мережах.

Це рішення є ідеальним для того, щоб збільшити охоплення вашого проекту або бренду. Ми надамо допомогу з максимально ефективного виділення вашого сегмента інтернет аудиторії, в доборі певної мережі та стратегії демонстрації матеріалів рекламного призначення.


Реклама медійного типу

Реклама, яка розміщується в Медійній мережі Google, а також інші варіанти розміщення оголошень графічного типу, банерів. Ми здійснимо підготовку необхідного пакету банерів, зробимо підбір найефективнішої стратегії показів і зробимо налаштування показів з найбільшою віддачею на майданчиках.


Розміщення на тематичних порталах

Зробимо узгодження показу ваших рекламних матеріалів з найавторитетнішими, а також відвідуваними ресурсами у вашій галузі, проведемо аналіз і дамо рекомендацію з пропозиціями кількох варіантів для того, щоб розмістити рекламу. Надамо допомогу в налаштуванні та ефективному відстежуванні показів на всіх майданчиках.

Наші кейси

Завдання
Збільшення продаж
Тип сайту
Інтернет-магазин
Період співпраці
3 місяці
Завдання
Збільшення продаж та замовлень
Тип сайту
Інтернет-магазин
Період співпраці
1 місяць
Завдання
Збільшення замовлень
Тип сайту
Каталог
Період співпраці
2 місяці
Завдання
Збільшення закупок
Тип сайту
Каталог
Період співпраці
2 місяці
Завдання
Збільшення замовлень
Тип сайту
Каталог послуг
Період співпраці
2 місяці
Завдання
Збільшення покупок та продаж
Тип сайту
Каталог послуг
Період співпраці
6 місяців
Завдання
Збільшення замовлень
Тип сайту
Каталог
Період співпраці
1 місяць

Часті питання

Щоб досягти встановленої мети, неможливо недооцінювати силу ефективної реклами. Ця сфера вимагає глибокого розуміння цільової аудиторії та уміння передати дієвий меседж. Кожна вкладена гривня повинна стати каталізатором прибутку для компанії, особливо у довгостроковій перспективі. Тільки поєднання стратегічного підходу та максимального охоплення аудиторії може забезпечити успіх на ринку.
Медійна реклама розгортається в широкому спектрі медіа-платформ, охоплюючи телебачення, радіо, пресу та інші канали. З наступом інтернет-епохи, поняття “медійної” реклами розширилося, охопивши рекламу у соціальних мережах, рекламні ролики на YouTube, як сучасне продовження телевізійних форматів, а також рекламні банери на веб-сайтах. Таким чином, медійна реклама постійно еволюціонує, адаптуючись до змін у споживчих звичках та технологічному прогресі.
Повсюдна інтенсивність реклами в сучасному світі не тільки стимулює інтерес до нових товарів і послуг, але і відображається як ключовий фактор у формуванні світогляду та поведінки суспільства. Ця потужна сила необмеженого виробництва і споживання дозволяє рекламі втручатися в наше життя, спрямовуючи наші уявлення і дії. Фахівці підкреслюють, що вона перетворюється на ефективний механізм впливу, здатний не лише інформувати, але і маніпулювати мисленням і вчинками індивідів. Таким чином, реклама виявляється не лише джерелом інформації, але й важливим інструментом формування суспільних норм, цінностей і переконань.
Залишіть заявку і ми надішлемо Вам попередню інформацію для реалізації Вашого проєкту