Послуги копірайтингу

Ласкаво просимо, шановні замовники на сторінку, присвячену контенту. Якщо ви сюди зайшли, значить, вам потрібен не тільки сайт, але і наповнення його унікальними, оригінальними статтями.

Наша студія пропонує замовити Вам послуги наших професійних копірайтерів, яких, без удаваної скромності, можна назвати письменниками, адже вони здатні створювати тексти не просто з високою унікальністю, але і красиві, оригінальні на будь-які теми. Професіоналізм, знання питання, чудову освіту, відмінний стиль і мову — це чесноти наших копірайтерів. Якщо вам необхідно наповнення сайту якісним контентом, то ми вам можемо запропонувати послуги високопрофесійних рерайтерів/копірайтерів.

Вартість послуги копірайтера

Ви ж хочете, щоб ваш сайт дійсно продавав, приносив прибуток, а не просто був одним з … в незліченній кількості інтернет-сторінок. В нашій студії ви отримаєте ідеальний контент, який виведе ваш бізнес на потрібний відсоток продажів. Роботи з копірайтингу абсолютно доступні навіть молодому бізнесменові, а перевірка на анти плагіат і коректура наших текстів вже включена у вартість контенту.
Попри те, що будь-яка валюта останнім часом вкрай нестабільна, ми пішли назустріч нашим замовникам і ціни на послуги не підвищили.
Також при замовленні від 100 000 знаків пропонуємо унікальну знижку – 10% від вартості замовлення.

Прайс-лист на копірайтинг і рерайтинг

Вартість за 1000 ЗБП
Тип контенту$
Рерайтинг з одного витоку без ключових запитів2.0
Рерайтинг з декількох початкових джерел3.0
SEO рерайтинг3.0
Копірайтинг на поширені теми без ключових слів3.0
Опис категорій для інтернет-магазинів3.0
SEO копірайтинг4.0
SEO копірайтинг на вузькопрофільні теми5.0
Розмноження текстів10.0
Коректура тексту2.0

Тексти для продажу
Статті для продажу від 4$ – 1000 знаків
Статті на Головну від 2$ – 1000 знаків
Комерційна пропозиція; розсилка 10 $ – 1 пропозиція
Рекламні, PR-статті від 5 $ – 1000 знаків
Огляди від 5 $ – 1000 знаків

Вам складно буде знайти іншу подібну студію, яка пропонує своїм замовникам унікальний контент, дотримання термінів і ТЗ за оптимальними цінами.