• Українська
  • Русский

Розробка дизайну високої якості для сайтів

Перше з чим ви стикаєтеся створюючи сайт — це розробка його дизайну. І звичайно, ж вам хочеться, щоб він був унікальним або як мінімум виділявся чимось особливим і оригінальним. Ми пропонуємо Вам великий вибір послуг по створенню і розробці дизайну для Вашого сайту.

Одним з основних напрямків нашої роботи є розробка графічних елементів для сайту. Ми продумаємо всі необхідні графічні елементи з урахуванням Ваших побажань, висловлених в Брифі. Враховуємо всі нюанси: від зручності користування (навігація, пошук) до красивих (не «кричущих”) елементів контенту: піктограм, банерів, кнопок, мініатюр.

За бажанням дизайн адаптується для мобільних і інших пристроїв і гаджетів.

Фірмовий стиль сайту

Розробимо сучасний, креативний дизайн листівок, флаєрів, буклетів, календарів та інших необхідних продуктів для представлення Вашої компанії.

Фірмовий стиль сайту — важливий складовий елемент маркетингового просування компанії та брендингу. Охоплює весь комплекс графічних способів застосовуваних в оформленні різних рекламних матеріалів, документів внутрішнього і зовнішнього обороту компанії.

Фірмовий стиль на сайті сприяє формуванню стійкого іміджу компанії, його впізнаваність партнерами та клієнтами. У ньому виражається стиль діяльності, філософія і дух компанії, вибудовується зовнішня і внутрішня стратегія просування бізнесу.

Логотип

Створимо, при необхідності логотип для сайту, який буде визначати символ Вашої компанії, дасть можливість ідентифікувати її в мережі інтернет.

Банер

Розробимо оригінальні статичні або анімовані (gif) банери будь-яких розмірів і якості.

Розробка та створення Вашого сайту 3D зображень.