• Українська
  • Русский

Створення сайтів

Сайт-візитка

Сайт-візитка

Сайт-візитка: простий, бюджетний варіант сайтів. Сайт складається з мінімальної кількості сторінок (від 3), набір всіх необхідних інструментів для спілкування зі своїми клієнтами й партнерами. Повідомляти про свої акції, останні новини, розміщувати необхідні документи, фотографії, отримувати повідомлення з сайту через форму зворотного зв’язку. Завданням створення сайту є надання інформації про фізичну особу, організації, компанії, товари, послуги.

Приклад сайту-візитки

Замовити сайт!


Створення сайтів інтернет-магазину

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин: інструмент з допомогою якого Ви зможете продавати продукцію компанії через інтернет використовуючи всі форми оплати. Ваші товари будуть відсортовані за розділами й категоріями, буде підібрана правильна структура сайту, необхідні фільтри. Інтернет-магазин — функціональний повноцінний інструмент для продажу Ваших товарів і послуг через інтернет.

Приклад сайту Інтернет-магазину

Замовити сайт!


Каталог

Сайт-каталог

Каталог сайт: повнофункціональний структурний механізм включає продуманий, налагоджений механізм, що дозволяє знайти необхідний товар, послугу не вдаючись до пошуку по сторінках сайту. Досягається необхідна швидкість завантаження сайту забезпечує утримання клієнта на сторінці запиту. За структурою і функціоналом каталог дуже великий, створення сайту актуально в тому випадку, якщо компанія вже досягла певної "ваги".

Приклад сайту Каталогу

Замовити сайт!


Корпоративний проект

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт — унікальне рішення для Вашого бізнесу. Повідомте нам про свої побажання у Брифі і ми з успіхом втілимо це в вашому проекті. За функціоналом, зазвичай потужний і всебічний сайт, що дозволяє вирішити всі завдання компанії в мережі інтернет. Безсумнівно корпоративний сайт підкреслить статус компанії, забезпечить впізнаваність компанії й успішне просування в бізнесі.

Приклад Корпоративного сайту

Замовити сайт!


Лендінгем-пейдж

Лендінгем-пейдж

Лендінгем (landing page) – сторінка-пропозиція товару, опис компанії, сертифікати, за допомогою якої легко здійснити замовлення. Посадкова сторінка зазвичай розробляється як додатковий сайт компанії. Лендінгем добре зарекомендували себе при проведенні рекламної кампанії для конкретного товару або послуги. Деякі компанії створюють кілька сайтів Лендінгем-пейдж, під конкретну послугу або товар для успішного просування на ринку.

Приклад Landing Page

Замовити сайт!


Зробіть замовлення на створення сайту, завантажте Бриф!

У розділі Документи виберіть потрібний Бриф, заповніть його і відправте на пошту, вказану в Контактах, для отримання консультацій зв’яжіться зручним Вам способом з нашими менеджерами!