Завантаження медіафайлів з VK, Facebook, Однокласники, YouTube

Інтернет має велику кількість сайтів, де Ви можете безкоштовно та без обмежень скачувати улюблені треки. Але ідеальних ресурсів не буває і не всі вони містять ті музичні файли, які Вам необхідні. Найбільш зручним сайтом для пошуку і прослуховування музики і відео, є всіма улюблений, популярний ресурс Вконтакте.

Сьогодні важко знайти людину, яка не зареєстрований в таких популярних ресурсах як Вконтакте, Facebook або Однокласники. Дані ресурси мають величезним кількістю цікавої інформації, бібліотекою аудіо та відео файлів, але на жаль, згідно правил ВК, їх можна тільки прослуховувати або переглядати, можливість скачування – відсутня!

Однак існують кілька програм для скачування різних файлів з ВК, але крім корисних функцій, дані програми можуть додати Вам на комп’ютер рекламне ПО і інше сміття з інтернету, що навряд чи Вам сподобається.

Але, є цілком безпечний і доступний варіант! Це розширення для браузера – savefrom.net helper. З його допомогою Ви зможете скачувати музику і відео з найпопулярніших ресурсів глобальної павутини: Вконтакте, Однокласники, YouTube, Facebook.

Покрокова інструкція

Скачиваем інсталяційний файл – скачати.
Розпаковуємо архів під назвою SaveFromNetHelper.7z

Завантажити музику і відео ВКонтакте

Запускаємо файл установки. У вікні вибираємо Налаштування параметрів. Рекомендую відзначити галочки так як це зроблено на скріншоті, щоб не встановлювати додаткове ПЗ і міняти пошукову систему браузера.

Завантажити музику і відео ВКонтакте

Далі, якщо у Вас не встановлений на ПК браузер від Яндекс, то установник зробить Вам цю пропозицію. Ви можете відмовитися від нього. Знімаємо галочки (починаючи з нижньої, тоді знімуться обидві).

Завантажити музику і відео ВКонтакте
Завантажити музику і відео ВКонтакте

Після завершення установки, відкриваєте браузер Chrome (якщо він встановлений). З’явиться пропозиція встановити емулятор для доповнень з Opera під назвою Chameleon або Tampermonkey. Тиснемо встановити. І в правому верхньому кутку з’явиться зелена стрілочка зі знаком питання, один раз натискаєте лівою кнопкою мишки по знаку і він зникає.

Завантажити музику і відео ВКонтакте

Закладка “Розширення” в браузері “Chrome”

Завантажити музику і відео ВКонтакте

В браузерах Safari, Opera, Mozilla Firefox дане розширення автоматично встановиться. Тепер заходимо наприклад в ВК, відкриваємо аудіозаписи. Навпаки кожної аудіозаписи у Вас з’явилася синя стрілочка, при наведенні курсором на неї Ви зможете побачити розмір файлу і його бітрейт, що на мій погляд є дуже корисною опцією.

Завантажити музику і відео ВКонтакте

Під відеозаписами у Вас з’явиться стрілочка і напис “скачати”. При натисканні на нього ми так само побачимо формат викачуваного файлу і його розмір і дозвіл. На YouTube у вас з’являться аналогічний знак і напис, але тільки на зеленому тлі.

Завантажити музику і відео ВКонтакте

Тепер Ви з легкістю зможете завантажувати будь-які аудіо і відео файли з популярних ресурсів абсолютно БЕЗКОШТОВНО!

Тепер музика та відеозаписи соціальних мереж стануть ще ближче! Удачі Вам!