Для індексації та ранжирування будь-якого сайту вагому роль відіграє безпосередньо унікальний контент. У цьому причина того, що більшість вебмайстрів та власників сайтів вважають за краще співпрацювати з професійними копирайтерами, що пропонують контент високої якості. Правило використання унікального контенту стосується абсолютно всіх сайтів – це інтернет-магазини, інформаційні портали, тематичні ресурси, блоги тощо.

В залежності від того, наскільки корисним, цікавим і креативним буде контент, залежить зростання кількості відвідувачів сайту і його місце в рейтингах ПС.

Тривалість роботи контенту

По суті, контент на сайті «працює» все те, час, поки сайт знаходиться в доступності для відвідувачів. Але не варто дивуватися, що з часом кількість відвідувачів сайту почне падати, якщо контент не оновлюється. Змусити клієнта повернутися на сайт може тільки одне – оновлення. Саме тому будь-якого ресурсу потрібно додавання нового матеріалу. Вже застарілий контент може привести нових читачів, а оновлення матеріалу змушує повертатися на сайт людини, який вже одного разу у вас на сайті побував.

Головне правило для збільшення і утримання постійних відвідувачів – підтримка інтересу за рахунок оновлень. Саме в цьому запорука успіху і випередження конкурентів.

Основні складові регулярного оновлення та підтримки сайту:

  • Обновляйте інформацію постійно і планомірно, додавайте і оновлюйте інформацію про послуги, товари, викладайте новини;
  • Розміщуйте не тільки текстову інформацію, прекрасно сприймається користувачами медійне вміст – відео, фото, графіки і т.д.;
  • Постійно працюйте над структурою сайту, додавайте розділи і нові сторінки.

Виконуючи ці нескладні рекомендації, ви завжди зможете привернути увагу відвідувачів і отримувати хороший трафік на свій веб-ресурс.