• Українська
  • Русский

Реклама Google Ads для сайту

Ми створимо для Вас контекстну рекламну кампанію з нуля в Google Ads. Реклама контекстного типу на пошуку являє собою надійний метод швидкого отримання відвідувачів для проекту. Ми здійснимо підготовку медіа плану, продумаємо стратегію, а також зробимо налаштування реклами кампанії таким чином, що цей канал буде з найбільшою ефективністю працювати на ваш проект.

Таргетована реклама

Таргетовану рекламу в проектах афільованого типу, а також в соціальних мережах.

Це рішення є ідеальним для того, щоб збільшити охоплення вашого проекту або бренду. Ми надамо допомогу з максимально ефективного виділення вашого сегмента інтернет аудиторії, в доборі певної мережі та стратегії демонстрації матеріалів рекламного призначення.

Реклама медійного типу

Реклама, яка розміщується в Медійній мережі Google, мережі рекламного призначення Яндекс, а також інші варіанти розміщення оголошень графічного типу, банерів. Ми здійснимо підготовку необхідного пакету банерів, зробимо підбір найефективнішої стратегії показів і зробимо налаштування показів з найбільшою віддачею на майданчиках.

Розміщення на тематичних порталах

Зробимо узгодження показу ваших рекламних матеріалів з найавторитетнішими, а також відвідуваними ресурсами у вашій галузі, проведемо аналіз і дамо рекомендацію з пропозиціями кількох варіантів для того, щоб розмістити рекламу. Надамо допомогу в налаштуванні та ефективному відстежуванні показів на всіх майданчиках.